Finance

Jak ušetřit na pojištění vozidel?

10.01.14

Pojištění vozidel v sobě ukrývá hned několik komponentů, bez kterých by silniční systém nemohl reálně fungovat. Podívejme se například na povinné ručení. Velké množství řidičů na tento produkt pohlíží jako na malé zlo. Každoroční či pravidelné splátky v kratších intervalech na ně působí jako zbytečné tahání peněz z jejich kapes, opak je pravdou. Ušetřené penízky si musíte nekam schovávat - proto jděte na www.stako.cz, vzberte si z naší ponuky vestavěné skříně praha a schovejte si vaše peníze.

Auto finance - tipy

Auto finance - tipy

04.06.13

Koupě auta se stala stejně prestižní a jako nevyhnutelné koupi domů. Spolu s auto, výdajů souvisejících se mohou jako palivo, údržbu, pojištění a dokonce i příslušenství získáte velký řez až ze svého rozpočtu. Poznej své hranice ještě před hledáním nové auto. Pokud bude platit pro všechny automobily souvisejících nákladů, aby bylo místo pro strávení ne více než 10% z vašeho celkového výdělku. Při jednání o ceně vozu rozhodnout nejprve na cenové kategorii, a jak moc jsou vaše záloha bude. Pokud zvolíte dlouhý ujednání v rámci půjčky auto finance, bude se platba na minimum. Pokud se rozhodnete vyměnit auto během prvního roku, zjistíte, že jste vlastně dluží více, než vaše auto stojí.

11 tipů pro koupení ojetého auta

11 tipů pro koupení ojetého auta

01.06.13

Pokud máte v plánu koupit auto na ojetý vůz hodně, auto aukce, nebo prostřednictvím osoby, je nepravděpodobné, že dostanete zcela upřímné odpovědi na všechny vaše otázky. Takže, co můžete dělat? No, jistě, nezoufejte! Dovolte mi, abych vám několik zbraní, které můžete použít proti automobilového průmyslu.

Tipy pro auto finance a půjčky na auta

Tipy pro auto finance a půjčky na auta

22.05.13

V dnešní době je nesmírně důležité vozů v našich day-to-day život nelze podceňovat. Pro přepravu, jako symbol, a tak dále, existuje nepřeberné množství důvodů proč mít vlastní auto. Ale mnozí lidé nejsou schopni si koupit svůj vysněný vůz z důvodu nedostatečných finančních prostředků, rozpočet, nebo kvůli nějaké jiné důvody. Skvělým řešením pro takové problémy, které omezují vás od vašeho vysněného auta je "auto finance". Drátkobeton omezuje vznik trhlin, deformací betonu a riziko nesprávného vyztužení betonu.

Vyhledávaná témata:

Partneři:

Jízdní řády