11 tipů pro koupení ojetého auta

01.06.13

AutoPokud máte v plánu koupit auto na ojetý vůz hodně, auto aukce, nebo prostřednictvím osoby, je nepravděpodobné, že dostanete zcela upřímné odpovědi na všechny vaše otázky. Takže, co můžete dělat? No, jistě, nezoufejte! Dovolte mi, abych vám několik zbraní, které můžete použít proti automobilového průmyslu.

Získejte Paint Meter

S jedním z těchto barev metrů, můžete zjistit lak nebo tovární originální pásku. To se také ukáže Bondo-tělo Puddy nebo vyměnit kov. A jen velmi málo prodejců aut nebude ani vědět, co máte! Přinejmenším bude prodavač oči chybu, když se ho zeptáte, proč byl namalován auto máte zájem. Bylo to kvůli nehodě nebo jen překreslil, aby to vypadalo dobře.

Pamatujte si, že 99% všech prodejců neví, co se děje za zavřenými dveřmi - jinak známý jako obchodní skončení automatického podnikání. Jsou tam prostě prodat auto za každý cent, že mohou vymáčknout veřejné kupujícího.

Proč Domnívám se, že budete mít barvy metr? Vzhledem k tomu, malování auto je velmi plodný praxe v automobilovém podnikání. Nemohu to dokázat, ale kdybych měl hádat, kolik aut prodávaných na volném trhu prostřednictvím obchodního zastoupení mají barvy práci s nimi, řekl bych nejméně 40%. Každý týden jsem osobně vidět tisíce vozů postavili na "lakovny" se natřenému. Tento "Lakovna" se nachází na aukce důvodů a je jinak známý jako rekonstrukce-zařízení.

Ne každé auto je plně překreslení. Většina z nich jsou s jejich nárazníky překreslil. Má smysl mít nárazníky překreslil, protože, i když zbytek vozu je bezchybný, jsou nárazníky často poškrábaný pěkně špatně. Příště navštívíte prodejce, všimněte si, kolik nárazníky jsou bezchybné - není škrábanec na nich, i když auto je tři roky.

Problém nastává v případě jednotlivých prodejců. Mnoho maloobchodních prodejců tu drzost lhát a tvrdit, že jejich auta jsou původní. A lidé jim věří, protože práce je prostě příliš hezké byly překreslil. Víte, co je průměrná cena je již tyto nárazníky překreslil? Jen 200 dolarů. Vnímaná hodnota veřejnosti a využívány maloobchodních prodejců? Tisíce dolarů.

No, pokud máte barvy metr, pak budete znát pravdu. Takže, co je moje politika překreslil vozidel? Pokud auto bylo řádně překreslil a udělal profesionálně - továrna překreslil proces - pak nemám žádné problémy s nákupem vozu. Profesionální lak by auto vypadat tak, jak to v den, kdy sjel z montážní linky.

Bod nátěrových metrů je poskytnout vám více důvěrných informací, než co Carfax zveřejňuje. Jen proto, že se neobjeví na Carfax neznamená, že auto je bez jakéhokoliv negativního historie.

Zjistěte, záruční doba

Musíte určit správnou záruční dobu a může to udělat kontrolu disku boční dveře a viděl, když byl vyroben auto. To vám dá datum jako 11/05/99.

Řekněme, že máte zájem o koupi 2000 Nissan Maxima jen s 22.000 mil na to a je to v současné době září 29,2002. Ptáte se prodavač nebo souseda, který kupujete auto od toho, co tovární záruka a on řekne, 3 roky nebo 36.000 mil. Co mnoho lidí neuvědomuje, je toto: 2000 model je ve skutečnosti 3 roky!!

Nevěříte mi? Pojďme počítat roky: 2000, 2001, 2002.

Vidím lidi dělat stejnou chybu znovu a znovu. A aby toho nebylo málo, když otevřete dveře na straně řidiče a říká, že vyrábí v 11/05/99, záruka je zahájeno do 3 měsíců od uvedeného dne! Takže opravdu to, co máte, je záruka, která začala v polovině roku 1999!

A pak je třeba zkontrolovat, zda je záruční i přenáší na vás vůbec. Někteří výrobci umožňují až třílůžkových převody vlastníků se zárukou neporušený a někteří ne. Nejlepší způsob, jak zjistit, je zavolat na prodejce a zjistit. Můžete se také nechat spustit kontrolu VIN, abyste věděli, stav záruky na tomto autě.

Otevřete Měrka oleje

To je dobré pro každého, ale především pro ty z vás, koupi staršího auta. Otevřete víčko oleje a podívat se na víčku opatrně. V případě, že je kal (hustý černý goop) na zadní straně čepice oleje, to znamená, že olej nebyla nikdy změněna --- nebo ne dost často! Nekupujte auto!

Pokud se zdá, že barva karamel sirup goop na víčku, to znamená, že anti-freeze teče do motoru. To je terminál rakovina motoru, takže se nemusíte koupit auto.

Problém tohoto nástroje je, že většina prodejců o tom ví taky, a vím, vyčistit kryt a vyměnit olej tak, aby vše "vypadá" v pořádku.

Zeptejte při studeném startu

Přijíždíte-li se podívat na jakékoliv auto, požádat, aby mohli nastartovat auto zima. To znamená, že motor je v klidu po dobu minimálně 12 hodin, ale s výhodou 24 hodin.

Proč? Při startování za studena, může mnoho problémů s motorem je vidět a slyšet. Pokud uslyšíte nějaké zvuky, které nejsou "normální, stejně jako hlasité řinčení nebo poškrábání zvuky, které jdou pryč, když se auto zahřeje, nekupujte to bez důkladné kontrole podle svých mechanik.

Pokud uvidíte spoustu modrého kouře na studený start, to znamená, že auto hoří olej. Pokud se sfoukne bílý kouř, pak je nemrznoucí v motoru. To nejsou dobré znamení!

Zkontrolujte komprese motoru

Můžete zkontrolovat kompresi motoru jednoduše vystupňováním motoru při neutrálu a při pohledu na RPM. RPM vozidla s dobrou kompresí půjde rychle a zpět dolů rychle. Pokud je vůz vybaven potíže RPM se děje, nebo když se to dostat až přijde dolů velmi pomalu, pak se motor ztrácí kompresi. Nekupujte to!

Znát hodnoty úvěru na auto

Zjistit, jaké hodnoty úvěru na auto, které chcete z letošních modelů až 5 let starých modelů je důležité vědět, co dobré velkoobchodní ceny. Zavolat do banky získat úvěr hodnoty. To vám pomůže zjistit, co cena, kterou chcete zaplatit.

Také je potřeba, aby si příslušné najeto odpočty zabudovaný Mile odpočet 12.000 za rok. Takže, pokud auto je 5 let, pak se limit odpočet je 60K. Pokud je vůz 3 roky starý, pak se limit odpočet je 36K.

Vždy se snažte kupovat auta s příslušnou kilometrů odpočet na nich. Vědět, co je úvěr hodnota je vám vědět, docela blízko, co obchodník zaplatil za auto.

Ujistěte se, že je vozidlo Tělo je rovný

Postavte se za vozidlo a zkontrolujte, zda zadní kola seřadí přímo za předními koly a že tělo je pod úhlem správně. Pokud se vůz zdá trochu mimo střed, nebo dokonce křivé, je to jasné znamení, že auto bylo při nehodě a jeho rám je ohnutá.

Zkontrolujte pro vodu a povodňových škod

Podle American Automobile Association, tam jsou tisíce ojetých vozů na trhu, které byly oběťmi povodní a jiné druhy poškození vodou. Takže:

* Zkontrolujte, zda zaschlého bláta do prasklin a trhlin pod kapotou nebo za panelech obložení uvnitř vozu

* Všimněte si, žádné vlhké nebo zatuchlý zápach ve vozidle

* Podívejte se na každé nově nahrazeno koberce nebo čalounění.

To vše jsou stopy poškození vodou.

Podívejte se pod vozidlem

Zkontrolujte všechny tekutiny, které by unikly ven na chodník. Pokud uvidíte malou loužičku nebo vlhkou skvrnu oleje, vody nebo jiné tekutiny, může mít drahé auto-to-opravy mechanických problémů.

Kontrola počítadla kilometrů

"Normální rozdělení" je 12.000 až 15.000 kilometrů za rok. Pokud je vůz vybaven neobvykle vysoký kilometrový výkon pro jeho věku, možná budete chtít, aby zvážila další vozidlo.

Pokud je vůz vybaven neobvykle nízkým nájezdem kilometrů, může mít důvod k podezření. Tachometr manipulaci je rozšířený a těžko dokázat zločin.

Už Váš Mechanik Zkontrolujte vozidlo než si ji koupíte

Váš mechanik bude moci říct, co opravářské práce auto potřebuje a jaké opravy se může v budoucnu potřebovat. Mít mechanik prohlédnout auto, než si ji koupíte, je jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat, aby se ujistili, že jste nedostal "citron". Pokud prodávající nedovolí mechanik se podívat na auto, měli byste být velmi podezřelé.

Nákupem ojetého vozu, můžete ušetřit spoustu peněz. Můžete být schopni koupit nabitou modelu se všemi zvonky a píšťalky, které byste mohli dovolit, kdybyste si koupil nové auto. Je však možné nákupu ojetého vozu je hazard. Můžete dýchat, když budete postupovat podle těchto tipů.

Vyhledávaná témata:

Partneři:

Jízdní řády

Wiht 80% Discount rolexreplicasswissmade.com. that site https://replica-watches.icu/. more helpful hints who sells the best replica watches. Get the facts replica rolex. navigate here replica watches. 60% off fake rolex. Under $59 replicakonstantinchaykin. her explanation https://rolexrolexwatches.top/. take a look at the site here https://www.walletswatchesandthings.com/. article source www.watchesj.com. my website swiss replica watches. Recommended Site www.commercewatches.com. go to my site 1:1 replica watch. visit their website omega replica watches. browse around here https://www.travelbellross.com. best choice computertagheuer. helpful site https://www.richardmillebarth.com/. Top Quality petswatches. here you can find the best tag heuer replica.