Auto finance - tipy

04.06.13

Finanční tipyKoupě auta se stala stejně prestižní a jako nevyhnutelné koupi domů. Spolu s auto, výdajů souvisejících se mohou jako palivo, údržbu, pojištění a dokonce i příslušenství získáte velký řez až ze svého rozpočtu. Poznej své hranice ještě před hledáním nové auto. Pokud bude platit pro všechny automobily souvisejících nákladů, aby bylo místo pro strávení ne více než 10% z vašeho celkového výdělku. Při jednání o ceně vozu rozhodnout nejprve na cenové kategorii, a jak moc jsou vaše záloha bude. Pokud zvolíte dlouhý ujednání v rámci půjčky auto finance, bude se platba na minimum. Pokud se rozhodnete vyměnit auto během prvního roku, zjistíte, že jste vlastně dluží více, než vaše auto stojí.

Nikdy žádat o úvěr auto finance, které je více než 80% z ceny vozu, jak je uvedeno ve prodejce účtu. Zkuste platit v hotovosti nebo vlastní kapitál pro auto, které je asi 20% z vozu skutečných nákladech. Obvykle se vaše auto prodejce poslat vás na svých in-house financování oddělení o půjčku auto finance. Není to povinné, že byste měli hledat auto úvěr od prodejce jen proto, že jste si zakoupili automobil z nich. Jste to vy, kdo by měl přijmout konečné rozhodnutí o všechno, co je pro tebe osobní. Tahákem je, že prodejci mohou mít méně restriktivní požadavky než banky, ale mohly trvat na cut-úročených úvěrů financování automobilů pro vás požádat. Tyto půjčky auto finance jsou 3% úrokové sazby, které by mohly být atraktivní pro nic netušícího zákazníka. Bohužel, tyto nízké úrokové sazby pouze se vztahují pouze na určité modely nebo krátkodobých úvěrů financování vozu 12 měsíců vrcholy. Budete překvapeni, jak obchodníci vydělat spoustu peněz na půjčky auto finance, i když je to děláno přes výrobce.

Vždy vyjednávat o ceně, než odhalíte, že uvažujete o podání žádosti o úvěr auto finance. Pokud předem víte, že máte v plánu na balil dohodu s půjčkou auto finance, budou často snažit vytvořit dilema pro vás tím, že vám nižší sazbu na vyšší cenu nebo nižší cena na vyšší finanční ceny. Pokud se rozhodnete pro zapůjčení auta financování prostřednictvím prodejce, můžete vyjednat úrokovou sazbu. Obchodníci obvykle mají několik úvěrů zdrojů, včetně místních bank a výrobce Credit. Každý zdroj uvádí své sazby na prodejce.

Je důležité zkoumat i jiné zdroje o úvěr auto finance, například banky nebo družstevní záložny, než se zaregistrujete na dohodu. Projděte několika dostupných zdrojů pro auto možnosti financování úvěrů, až zjistíte, ten, který vám nejlépe vyhovuje. Zjistěte si od bank nebo družstevních záložen, pokud máte nějaké speciální nabídky na půjčky auto finance právě teď. Použijte auto finance Půjčka list porovnat různé zdroje. S tolika možností pro půjčky auto finance, musíte se naučit tolik. Vždy pečlivě zvážit své finanční prostředky. Pojďte se s nákupním seznamem, co hledáte v autě finanční půjčku řešit. Stanete-li se dobře informovaný, je pravděpodobné, budete více šetřit peníze a získat správný vůz pro váš rozpočet.

Vyhledávaná témata:

Partneři:

Jízdní řády

Wiht 80% Discount rolexreplicasswissmade.com. that site https://replica-watches.icu/. more helpful hints who sells the best replica watches. Get the facts replica rolex. navigate here replica watches. 60% off fake rolex. Under $59 replicakonstantinchaykin. her explanation https://rolexrolexwatches.top/. take a look at the site here https://www.walletswatchesandthings.com/. article source www.watchesj.com. my website swiss replica watches. Recommended Site www.commercewatches.com. go to my site 1:1 replica watch. visit their website omega replica watches. browse around here https://www.travelbellross.com. best choice computertagheuer. helpful site https://www.richardmillebarth.com/. Top Quality petswatches. here you can find the best tag heuer replica.