Jak ušetřit na pojištění vozidel?

10.01.14

Pojištění vozidel v sobě ukrývá hned několik komponentů, bez kterých by silniční systém nemohl reálně fungovat. Podívejme se například na povinné ručení. Velké množství řidičů na tento produkt pohlíží jako na malé zlo. Každoroční či pravidelné splátky v kratších intervalech na ně působí jako zbytečné tahání peněz z jejich kapes, opak je pravdou.

Pojištění vozidel skrze povinné ručení zajišťuje ochranu všem řidičům před nezaplacením škod. Máte tedy jistotu, že v případě nehody vám povinné ručení vypomůže splatit částku. Povinnéručení musí mít sjednané každé motorové vozidlo na českých silnicích. Ihned po sjednání získáte tzv. Zelenou kartu, kterou předložíte při policejní kontrole nebo nehodě. Cena sjednaného povinného ručení se velmi různí, proto je dobré zkusit si přes internet srovnatpovinné ručení, kde se vám po zadání několika základních údajů zobrazí přehledná nabídka předních pojišťoven. Stačí si pak vybrat jednu z nich a smlouvu uzavřít z pohodlí domova. Můžete tak získat to nejlevnější povinné ručení v roce 2014.

Havarijní pojištění

Pojištění vozidel zahrnuje i doplňkové nepovinné služby. Jednou z takových je i havarijní pojištění, které své držitele chrání před sebou samými a před dalšími neočekávanými riziky. Havarijní pojištění vás tedy kryje i v případě, že si způsobíte škodu sami. Chrání i před přírodními živly i před zaběhnutou zvěří. Dokonce se vztahuje i na vandalismus nebo na odcizení vozidla.

Asistenční služby

Povinné pojištění vozidel má celou řadu doprovodných služeb, které navyšují komfort užívání motorového vozidla. Asistenční služba je v dnešní době už naprostou samozřejmostí, proto si žádné pojištění nesjednávejte, pokud není tato služba obsažena. Některé pojistky se vztahují i na mezinárodní působnost. Jde o malého pomocníka a rádce v jedné osobě, který vám pomůže z jakékoliv krizové situace.

Nezapomeňte, že kalkulačka pojištění vozidel vám pomůže nalézt tu nejvýhodnější nabídku na českém trhu.

Vyhledávaná témata:

Partneři:

Jízdní řády

Wiht 80% Discount rolexreplicasswissmade.com. that site https://replica-watches.icu/. more helpful hints who sells the best replica watches. Get the facts replica rolex. navigate here replica watches. 60% off fake rolex. Under $59 replicakonstantinchaykin. her explanation https://rolexrolexwatches.top/. take a look at the site here https://www.walletswatchesandthings.com/. article source www.watchesj.com. my website swiss replica watches. Recommended Site www.commercewatches.com. go to my site 1:1 replica watch. visit their website omega replica watches. browse around here https://www.travelbellross.com. best choice computertagheuer. helpful site https://www.richardmillebarth.com/. Top Quality petswatches. here you can find the best tag heuer replica.