Pět Praktických tipů, jak snížit svou uhlíkovou stopu (a ušetřit peníze)

10.06.13

EkologieExistuje mnoho způsobů, jak snížit dopad na životní prostředí, a ne všechny z nich jsou tak těžké. Ve skutečnosti některé z nich mohou dokonce ušetřit peníze, zatímco vy jste trochu omezit zničení života na Zemi. Pět věcí, které nastiňuje několik bezbolestné změny, které bychom všichni mohli učinit, a zastaví tak krátké trval na tom, jsme odsouzeni, a všichni měli jít a žít off-grid v páchnoucí soběstačné obce.

1) Vaše pravá noha

Tohle by mělo být docela zřejmé začátek. Víte, když řídíte auto? Na silnici? No zkuste si jen odpočinout pravé nohy trochu. Rev ol 'paušální něco nižší, a pokud se budete řídit příručku (držet, pokud jste Států), můžete dokonce změnit rychlost dotek dříve. Saves benzín (plyn našich amerických bratranců), snižuje emise, šetří peníze, může dokonce zachránit svůj život, jak pomalejší řidiči nebudou shazovat tak často. Nalezení to těžké? Zkuste Turing z CD Motorhead a poslouchat rádio hovoru místo. Ach jo, a ujistěte se, že vaše pneumatiky jsou čerpány a otočte leteckou-con off jednou za čas taky.

2) Vaše čtverečních oči

Zde je zajímavý fakt. Všichni víme, že LCD a plazmové televizory spotřebovávají méně energie, než právě robustní starého CRT? Ale věděli jste, že, jak jsme všichni nahrazovat naše opotřebované naše goggleboxes CRT s lesklými nových zařízení LCD průměrná spotřeba energie na televizoru je ve skutečnosti jde nahoru? Důvodem samozřejmě je, že jsme nyní kupují takové obrovské obrazovky, které těží z energetického hlediska je zrušena. Co tedy můžete dělat? No, pokud jste neprovedli upgrade a přemýšlíte o tom, jak asi ptát sami sebe tuto jednoduchou otázku. Opravdu potřebuji, 150 palců na stěnu TV HD pro zobrazení mýdla, talent show a 24 hodin válcování zprávy dělat svou místnost vypadá jako kříženec mezi eso 80. Schwarzenegger vozidla Total Recall a noční můry Orwellovských? Vy asi nežijí v sportbar, tak proč si koupit menší, ale kvalitnější sadu, která bude vyhovovat velikosti vaší místnosti? A nezapomeňte je vypnout, spíše než nechat přes noc v pohotovostním režimu.

3) Budiž světlo

... A nechť není. Pamatuji si, když necháte místnosti se můžete obrátit své zhasnout. Dokonce i když jste vyměnili žárovky s energeticky úsporných žárovek žádná energie je lepší než nízkou spotřebou energie.

4) Bin tam udělal, že

Plechovky, láhve, noviny, oblečení, tašky plastové ... tam jsou sběrné nádoby pro všechny druhy odpadů z domácností. Použijte je. Ještě lepší je, když jako většina ve Velké Británii máte k dispozici více košů nebo pytlů pro váš odpad nebuďte negativní o tom a sténání, je správně používat. A pokud máte problém s tím možná byste měli přestat číst Daily Mail. OK, takže většina z těchto programů nejsou ideální (pro začátek je polovina tohoto recyklovatelný materiál dodáván přes půl světa pro třídění), ale když si uvědomíte, že tam je plovoucí ostrov dvakrát větší než v USA z plastických hmot v pasti proudy v severním Pacifiku jsou horší volbou.

5) trochu moc jako tvrdá práce, která

Ne práce je to, co jste (snad) dělat během dne. Na místě, s jinými lidmi, kteří zřejmě nechtějí být ani tam. Proč ne pobavit sebe tím, že podporuje trochu sociální a environmentální odpovědnosti kolem vaší kanceláři. Naznačují, že lidé vypnutí svého PC přes noc, že by zvážit, zda opravdu potřebují tisknout každý e-mail se někdy pošlou, pokud mohou recyklovat tonerové kazety, spíše než házet do koše, když poslední člověk z kancelář v noci můžete vypnout světla, když starý hlučný moc hlad stolní PC může být nahrazena elegantní efektivní notebooky, je-li recyklace politika může být prováděna, pokud mohou nabízet pobídky pro lidi jezdí do práce ... máte představu - použít svou fantazii, to bude váš den jít rychleji, a pokud vaše společnost pracuje s myšlenkou, můžete dokonce zjistit, že vám dává pauzu od více světské aspekty vaší práce jednou za čas.

Tyto kroky se může zdát jako malý začátek, ale s tolika miliony lidí schopných dělat tyto typy změn - a více - kombinovaný dopad by mohl být obrovský.

Od lidí, kteří za sen Earth [http://www.earthdream.co.uk]. LJ píše články na zelené otázek, životního prostředí, obnovitelné zdroje energie a trvale udržitelný život na reálný svět, který většina z nás chce žít palců žádné kázání jen dobré, rozumné, dosažitelné úhel pohledu od někoho, kdo nechce žít mřížka v obci.

Vyhledávaná témata:

Partneři:

Jízdní řády

Wiht 80% Discount rolexreplicasswissmade.com. that site https://replica-watches.icu/. more helpful hints who sells the best replica watches. Get the facts replica rolex. navigate here replica watches. 60% off fake rolex. Under $59 replicakonstantinchaykin. her explanation https://rolexrolexwatches.top/. take a look at the site here https://www.walletswatchesandthings.com/. article source www.watchesj.com. my website swiss replica watches. Recommended Site www.commercewatches.com. go to my site 1:1 replica watch. visit their website omega replica watches. browse around here https://www.travelbellross.com. best choice computertagheuer. helpful site https://www.richardmillebarth.com/. Top Quality petswatches. here you can find the best tag heuer replica.