Ušetřete peníze na Vašem dalším autě

06.06.13

Takže jste se dostali do stádia, kdy jste se rozhodli změnit své auto. Ale vy jste zřejmě nikdy mít dost peněz, takže budete muset přidat do vaší stávající dluhy. Nemáte opravdu chcete půjčit víc, protože je to takový boj splácet, ale opravdu potřebujete auto

A teď dobrá zpráva, je to možné, jak ušetřit peníze na další auto ... pokud víte, co máte dělat.

1) Použití úvěr

Většina soukromých vozů se nakupují s vypůjčenými penězi, buď ve formě osobní půjčky nebo speciální auta plán financování nabízené různými prodejci / věřitelů. Zde je návod, jak se dostat to nejlepší finanční řešení pro váš nový vůz.

a) nakupovat za nejlepší úrokové sazby

Věřitelé jsou vždy soutěží pro vaše podnikání. Je to kupujícího na trhu, takže nepřijímají nic víc než běžnou sazbou pro někoho z vaší finanční situace.

Použití internetu k hledání za nejnižší sazbu k dispozici. A mějte na paměti, že věřitelé se neustále snaží přilákat nové zákazníky speciální nabídky.

Dělat si domácí úkoly a porovnávání řadu různých obchodů (vždy s použitím sazby dubnu a celkové náklady za dobu trvání úvěru) vám umožní získat nejlepší nabídku.

Jednou z výhod použití osobní půjčku spíše než plán financování vozu je to, že váš úvěr a úroková sazba, kterou zaplatíte, může být předem schváleny než jdete na nákup. To znamená, že víte, kolik bude úvěr stát předtím, než jdete na nákup, a nebudete muset smlouvat s vozem prodejce. Také odstraňuje riziko je schopen zmást do platit víc za své auto, než jste zamýšleli.

b) zlepšit své kreditní rating

Mít dobrý rating je jedním z nejdůležitějších způsobů, jak ušetřit peníze na půjčky na auta (nebo jakýkoli úvěr na to přijde). Čím lepší je vaše kreditní rating, tím lépe jste nabídka bude nabídnuta na půjčky.

Dobrou kreditní skóre = nízká úroková sazba.

Opět se podívat přes internet. K dispozici je široké spektrum informací o tom, jak budovat své kreditní skóre.

Pro tuto chvíli, stačí si uvědomit, než to je důležité věnovat všechny své úvěry včas (pozdní platby selhání dojde k poškození vaší kreditní skóre). Je také důležité, aby vaše celkové výpůjčky v rozumných mezích. Koneckonců, z hlediska věřitelů, někdo s těžkými dluhy představuje větší riziko.

c) shromažďuje jak velký vklad jak je to možné

Čím více peněz budete muset dát na své nové auto, tím méně budete muset půjčit.

Takže v měsících před změnou své auto, ušetřit tolik peněz, jak můžete snížit částku, kterou budete muset půjčit. Každý dolar navíc můžete dát k řešení může ušetřit splácí dva dolary.

Je také důležité, aby se vaše aktuální auto v úvahu. Čím více, můžete ho prodat (nebo vyměnit jej za), tím méně budete muset půjčit na financování svého nového vozu. Takže s tím na mysli, zde je návod, jak získat nejlepší obchod v hodnotě.

Pečujte o své auto. Jezděte opatrně a udržujte jej dobře udržovat a opravovat
Než navštívíte autosalonu, udělat si vlastní průzkum. Zjistěte, kolik vaše auto stojí. Zjistěte, že je obchodní hodnota a množství, které by mohlo garáž prodat jej. Existují údaje budou dát přibližnou představu, kolik prodejce by měl nabídnout pro vaše staré auto
Zjistěte, kolik prodejce je ochoten dát za jeho obchodní hodnoty. A pokud prodejce vozu vám nabízí směšnou částku za své staré auto stačí se přesunout na další prodejce
Ať se stane cokoliv, ne handrkovat těžké se dostat to nejlepší řešení vašeho požadavku na finance a předat jej zpět prodejci přijetím špatné obchod hodnotou. Je to nepsané pravidlo, ze obchod s automobily, méně dealer při prodeji auta / finance dohody, menší obchod v hodnotě, kterou si Vám nabídnout.

2) Fond Odpisy Trick

Musím vás varovat, že tato metoda je jen pro lidi, kteří mají pokročilé znalosti peněz a financí.

Pokud si nemůžete dovolit koupit si další auto, a nechcete platit vysoké úrokové sazby na většině osobních půjček nebo dohod auto finance, tady je to, co dělat;

a) Vyberte si vůz, který se odpisuje tak pomalu, jak je to možné. Můžete je najít informace v mnoha motoristických časopisů nebo na internetu. Případně si můžete zacvičit své vlastní osobnosti pomocí cen účtovaných za ojetých modelů ve vaší oblasti.

Řekněme, že se rozhodnete koupit si nové auto, které bude za 66% jeho hodnoty po třech letech (za předpokladu, že zůstane v dobrém stavu a pokrývá průměrné množství kilometrů). To je skvělé.

To stojí 30000 dolarů. Takže byste mohli získat osobní půjčku na snad 8%, což by mohlo stát 1.100 dolarů měsíčně v průběhu tří let. Ale to vypadá poněkud strmé, takže přejdeme k další fázi této myšlenky.

b) Udělejte si osobní půjčku na pokrytí nákladů na odpisy v období plánujete udržet auto. Vůz stojí 30.000 dolar a bude stát za 20.000 dolarů, když ho prodat tři roky později. Odpisy vás bude stát 10000 dolarů během tří let.

Takže si vzít osobní půjčky pro 10000 dolarů za tři roky na ceně 367 dolarů za měsíc a přesunout na třetí etapy.

c) Fond zbytek nákladů tím, že rozšiřuje svou hypotéku s úrokovou jediný základ. Vůz stojí $ 30000 budete mít 10.000 dolarů z vašeho osobního úvěru, který ponechává 20.000dolar najít.

Jako hypotéky je zajištěn výpůjčky (menší riziko pro věřitele) úroková sazba je mnohem nižší. Za předpokladu nízké sazby hypoték může další 20000dolar stojí 130 dolarů na úrocích za měsíc.

Celkově bude vás to stát 497 dolarů za měsíc na financování vozu pomocí této metody.

Nyní zjistíte, že zmíněný zájem pouze hypotéky. To bylo udržet náklady na úvěr dolů. Vše, co musíte udělat, je, aby dluh dostat nějaký větší, dokud prodat auto.

O tři roky později, když budete prodávat auto za 20.000 dolarů, můžete ho použít ke snížení hypotéku a vrátit se na místo, které bylo před to auto.

Takže místo toho, aby vás to stálo 1100 dolarů za měsíc (nebo v průměru 544 dolarů za měsíc, pokud je prodejní cena vozu zohlednit 1100 dolar x 36 = 39.600 dolarů - $ 20000 = $ 19600/36 = $ 544) přes osobní půjčky trasy, bude to mít pouze stát 497 dolarů každý měsíc. Uložení v průměru 47 dolarů za měsíc (nebo 1.692 dolarů v průběhu tříletého období), a dělat to mnohem jednodušší, aby vyhovoval vašim měsíční splátky.

Ve skutečnosti to, co dělá, je ušetřit peníze tím, že dočasně převedení podstatné části ceny (dále zachována hodnota) se k dlouhodobé půjčky (vaše hypotéka) při nižší úrokovou sazbou, než můžete splatit tím, že uvolní hodnota majetku (prodej auta).

Ve stejné době, je krátkodobá ztráta (odpisy po dobu 3 let) vrácena v krátkodobém horizontu (tři roky), s osobním úvěru.

Jak jsem řekl, je to moderní technika, ale to vám ušetří peníze na další auto. Ale dovolte mi říci čtyři věci;

Jeden: Používejte pouze, pokud nemáte peníze, koupit si další auto a nechcete platit vysoké úrokové sazby osobní půjčky / auto finance dohoda.

Za druhé: To bude fungovat pouze v případě, že hodnota vaší nemovitosti je dost vám umožní zvýšit vaši hypotéku.

Za třetí: To také zvyšuje riziko, že nebudete moci platit hypotéku a váš domov bude odejmuta.

Čtyři: A je tu riziko, že by mohla přijít o vaše peníze, pokud vaše auto je odepsán a nechcete dostávat přiměřenou náhradu (ale to samé by se mohlo stát, pokud si půjčit peníze na nákup automobilu, bez ohledu na to, jak si půjčit).

3) Pobyt Ahead Of The Game

Konečný způsob, jak ušetřit peníze na další auto je být v pozici, aby si ji koupili bez úvěru. A to není tak daleko, fatched představu, jak to může znít.

Cílem je postupně ušetřete peníze v průběhu let, že budete mít auto, takže v době, kdy jste přišel k prodeji, budete mít dostatek peněz (spolu s obchodem se hodnoty vašeho starého vozu), koupit si další auto úplně. Potom opakujte postup s dalším autem.

Řekněme, že máte auto v hodnotě 20.000 dolar. Máte v plánu si to tři roky, kdy to bude stát za 12.000 dolarů. Nyní umožňuje inflace může být váš další auto stálo asi 22.000 dolarů. To znamená, že musíte vybudovat 22.000 dolar - 12.000 dolar = 10.000 amerických dolarů v průběhu příštích tří let. Ty pak budou v pozici, koupit si další auto, aniž byste museli půjčit nějaké peníze.

To znamená, že budete muset zachránit 270 dolarů za měsíc ($ 10000/36 = $ 278) v průběhu příštích tří let. Zřídit zvláštní bankovní účet a udržovat ji speciálně za účelem obnovení své auto. Přidat určitou částku na to každý měsíc, a už nikdy nebudete muset utrácet peníze za auto úvěr znovu. Je to také dobrý nápad vybrat vůz, který bude obsahovat jak hodně z jeho hodnoty, jak je to možné v době, kdy ti ji.

Ale možná jste si všimli menší problém s tímto nápadem. Koneckonců, pokud budete muset splatit auto úvěr každý měsíc, že to bude obtížné, ne-li nemožné uložit další 270 dolarů za měsíc.

Ale existují dva způsoby, jak získat náskok.

) Uložit jako mnoho, jak můžete každý měsíc, takže pokaždé, když změníte své auto, budete si muset půjčit méně. Postupem času se vám dosáhnout pozici, kde nemusíte půjčit na nákup automobilu.

b) Po dokončení splácet úvěr, který jste použili na nákup vozu, udržujte ji tolik let, kolik je možné. Během této doby, držet šetří peníze, které jste použili na splacení úvěru každý měsíc.

Příklad by měl pomoci. Můžete si koupit auto za 10000 dolarů pomocí tříleté osobní půjčku na 367 dolarů za měsíc. Takže po třech letech si vlastní auto a splatila úvěr. Takže namísto změny auta nebo pomocí uvolnil příjem pro jiné účely, budou platit do jiného účtu, na další auto.

Po dalších třech letech, měli byste mít téměř 14000 dolarů. To by mělo stačit vyměnit auto s podobnou velikostí a model bez použití úvěru. Jste pak náskok.

Vše, co zbývá, je zjistit, kolik ušetří každý měsíc na další auto. Stačí použít následující údaje;

Rozhodněte se, jak dlouho chcete, aby vaše nové auto - 36 měsíců
Kolik to bude stát za poté - 8000 dolar
Náklady na další auto - 17.000 dolar
Jinými slovy, je třeba uložit 17000 - 8000 = 11000/36 = 305. Takže umožňující zájmu o své úspory, měli byste se snažit ušetřit 300 dolarů za měsíc. A mohu vám zaručit, že nebudete nesnášet náklady každý měsíc, zvláště když víte, že to bude přínosem pro vás a ne bobtnat nějakého věřitele zisky.

Vyhledávaná témata:

Partneři:

Jízdní řády

Wiht 80% Discount rolexreplicasswissmade.com. that site https://replica-watches.icu/. more helpful hints who sells the best replica watches. Get the facts replica rolex. navigate here replica watches. 60% off fake rolex. Under $59 replicakonstantinchaykin. her explanation https://rolexrolexwatches.top/. take a look at the site here https://www.walletswatchesandthings.com/. article source www.watchesj.com. my website swiss replica watches. Recommended Site www.commercewatches.com. go to my site 1:1 replica watch. visit their website omega replica watches. browse around here https://www.travelbellross.com. best choice computertagheuer. helpful site https://www.richardmillebarth.com/. Top Quality petswatches. here you can find the best tag heuer replica.