Vodou poháněné auto

11.06.13

VodaPro více než 100 let, auto, jak ho známe byl používání ropných derivátů fungovat. Benzín a nafta oba mají významné úrovni výkonu při vznícení byli poměrně snadno získat a na dlouhou dobu jejich ceny byly dostatečně nízké, aby byly obecně dostupné.

Mají však jednu velkou nevýhodu: Plyny, které jsou výsledkem po zapálení jsou velmi znečišťující a přispět k celosvětovému oteplování příznaků. Již několik let se vědci snaží najít alternativy k ropě a derivátů pro zelenější, energeticky účinných automobilů. Ty by se jednou mohl používat vodu jako palivo vám auto na zcela ne-znečišťujících látek a ekologický vozidla. Je to jen Sci-fi filmový scénář?

Zamyslete se znovu, protože budoucí proroctví může být blíž, než si myslíte. V reakci na zjištění, alternativní paliva na plyn, technici našli několik schůdných alternativ, jako jsou například solární automobily, vozidla na vodíkový pohon, hybridní auta a bio paliva automobilů. Každý z nich má své vlastní pro a proti je v následujících odstavcích se dočtete nějaké informace o každé z výše uvedených alternativních paliv.

Technologie k vytvoření solární auto je už několik let, ale v poslední době je, že tato technologie se stala hlavním proudem dost být používán v sériové výrobě. Nicméně, žádný z velkých, významných výrobců vozidel vybudoval solární série auto. Solární auta mají některé nevýhody nicméně, jak některé z problémů, kterým čelí solární automobily jsou rychlost a koní. Tato vozidla jsou velmi rychlé a nemůže běžet hodně času na solární energii sám.

Parní motory poháněné začali průmyslovou revoluci a jejich práce je pomocí tlaku páry, který má být vybudován tak, aby ke spuštění. Parní pohon auta by v současné době bylo těžké a nebezpečné, neboť pára pod tak velkým množstvím tlaku je velmi nebezpečné. Nejnovější trend v automobilovém průmyslu je vytvoření hybridní automobily.

Stále více výrobců automobilů prodávat nebo plánujete prodávat hybridní automobily v blízké budoucnosti av některých zemích se slovo hybrid se stal podobný životnímu prostředí. Takže to, co je hybridní vozidlo?

No, hybridní auto je kombinací běžného spalovacího motoru s výkonem poskytnutých benzín nebo nafta a bateriový elektrický motor, který má být účtován. Při spuštění pouze v bateriích mohou tyto vozy běžet několik desítek kilometrů bez spálení veškerého oleje vůbec.

Samozřejmě, že to může být dosaženo pouze v případě, že auto se pohybuje na nízkých rychlostech, jako je zvýšení rychlosti, nastartuje svoji spalovací motor dodat potřebné úrovně výkonu. I když to má některé výhody, viditelné, je tato technologie je nová a poměrně nákladné.

Stále více vlád na světě zaměřením na rozvoj bio-paliva technologii a podporovat výrobce automobilů a uživatelé kupovat auta poháněná používání biopaliv. Bio-palivo je obvykle kukuřice nebo sója vychází, rostliny, které lze pěstovat téměř kdekoli, což je obnovitelný zdroj energie, ale mají i některé nevýhody: tyto plodiny zabírají zemědělskou půdu kdysi využívaná k pěstování plodin pro spotřebu potravin, takže tam bude v bilanci vytvořen.

Vodíkových Vozy byly viděn mnoho jako zítřejší automobilovou technologii, protože jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, protože vodík je obnovitelný zdroj, ale vodík je velmi nestabilní (viz Hindenburg pohroma) a tam nemá, až do nedávné doby, byl způsob, jak používat jej bezpečně ve velkém množství.

Nicméně, v roce 1990, vědci znovu objevil vodu, dalo by se říci. Voda je vyrobena z vodíku a kyslíku a vodíku ve vodě lze získat palivo pro auta. Zaměření všech společností na výrobu automobilů je vytvořit levné a účinné způsoby použití vody jako palivo automobilů, takže očekávat, že vaše budoucí auto běžet s čistou vodou v příštích 5 až 10 let.

Vyhledávaná témata:

Partneři:

Jízdní řády

Wiht 80% Discount rolexreplicasswissmade.com. that site https://replica-watches.icu/. more helpful hints who sells the best replica watches. Get the facts replica rolex. navigate here replica watches. 60% off fake rolex. Under $59 replicakonstantinchaykin. her explanation https://rolexrolexwatches.top/. take a look at the site here https://www.walletswatchesandthings.com/. article source www.watchesj.com. my website swiss replica watches. Recommended Site www.commercewatches.com. go to my site 1:1 replica watch. visit their website omega replica watches. browse around here https://www.travelbellross.com. best choice computertagheuer. helpful site https://www.richardmillebarth.com/. Top Quality petswatches. here you can find the best tag heuer replica.